Hodinky Boccia Titanium

Šperky Boccia Titanium (274)

Pánské hodinky Boccia Titanium (530)
Dámské hodinky Boccia Titanium (698)

Hodinky Boccia Titanium skladem (49)
Hodinky Boccia Titanium v akci (2)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Boccia Titanium
Automatické hodinky Boccia Titanium
Quartzové hodinky Boccia Titanium
Hodinky Boccia Titanium se stopkami

Hodinky Boccia Titanium s kovovým páskem
Hodinky Boccia Titanium s koženým páskem
Hodinky Boccia Titanium s kaučukovým páskem
Hodinky Boccia Titanium s plastovým páskem

Titanové hodinky Boccia Titanium
Zlacené či zlaté hodinky Boccia Titanium
Keramické hodinky Boccia Titanium
Kovové (ocelové) hodinky Boccia Titanium

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Logo hodinky BocciaHodinky Boccia jsou všechny vyráběné z kvalitního materiálu nazývaného titan - tento lehký, tvrdý a antialergický kov je jeden z nejpraktičtějších nejen pro výrobu pouzder a náramků hodinek, ale též pro šperky.
 Pánské hodinky Boccia jsou vkusnou kombinací moderního fashion stylu a hodinářského neokoukaného designu - hodinky jsou tímto na první pohled stále moderní. Samozřejmě některé modely více tíhnou ke klasické hodinařině a jiné zase více ovládá moderní styl tvarů a barev.
 Dámské hodinky Boccia patří designama k nejjemnějším hodinkám vůbec a v kombinaci s lehkým antialergickým titanem je takto vytvořen ideální praktický šperk. Hodinky dámské Boccia titanium jsou spíše vzhledu luxusních hodinářských značek s jemným nádechem moderního stylu pro oživení designu.Módní hodinky Boccia Titanium
 Titanium je materiál šedé barvy a na hodinkách se nejčastěji upravuje dvěma způsoby  - elegantní pískované (mat) a moderní stříbrné lesklé (leštěné). Mezi nejhezčí modely patří hodinky z kolekce designéra Jeffa Millera z New Yorku Boccia Titanium T2 - tento designér vystavuje své práce po celém světě. Právě modely navrhované jím oplývají lehkostí a propracovatelností v každém detailu. Sleva 10% je již dána na všech hodinkách Boccia.
 Boccia titanium je německá firma a jak už bylo výše řečeno, specializuje se na výrobu pouze z titanu. Titan je lehký, tvrdý a antialergický kov. V praxi to znamená, že: 1. díky lehkosti se hodinky velmi příjemně nosí, protože prakticky nejsou cítit na ruce, 2. díky tvrdosti nedochází k většímu opotřebení hodinek a 3. díky naprosté absenci niklu jsou hodinky určené i pro alergiky. Jedinou nevýhodou titanu je vyšší cena, ale pro zákazníka je rozhodující konečná cena za hodinky a dle té se rozhoduje, zda ji akceptuje.
  Titanové hodinky mají své opodstatněné výhody oproti hodinkám z oceli, plastu atd. Dámské titanové hodinky jsou oblíbené hlavně kvůli své lehkosti a pro určitou část žen i díky své antialergičnosti. Díky těmto vlastnostem mnohá zákaznice při volbě dalších hodinek opět volí hodinky z titanu. Pánské titanové hodinky mají oblibu kvůli své neutrální šedé barvě a též jsou vyhledávány kvůli nízké hmotnosti hodinek. Přitom je titan tvrdý odolný kov, takže poměrně slušně odolává běžnému opotřebovávání. Jako všechny kovy používané v hodinářském průmyslu kromě high tech technologie je však i titanium kov, který lze při hrubším zacházení podřít. Hodinky mají totiž jako nové čistou povrchovou úpravu a tato úprava může být při mechanickém silném otěru narušitelná. Výhoda je však ta, že povrch se zase dá dát do původního stavu přeleštěním či opískováním dané části hodinek.
  Hodinky Boccia titanium jsou osazovány kvalitními strojky Myiota světoznámé značky Citizen, které jsou známy svojí přesností a spolehlivostí. Mnoho sportovních modelů má 100 metrovou vodotěsnost, což zaručuje komfort v podobě koupání se až potápění se s hodinkami do hloubky 8 metrů. Hodinky Boccia mají z titanu i takové detaily, jako jsou korunka, tlačítka chronografu či přezky náramků a pásků. 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.