Hodinky Bering

Pánské hodinky Bering (62)
Dámské hodinky Bering (125)

Hodinky Bering skladem (44)
Hodinky Bering v akci (11)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Bering
Automatické hodinky Bering
Quartzové hodinky Bering
Hodinky Bering se stopkami

Hodinky Bering s kovovým páskem
Hodinky Bering s koženým páskem
Hodinky Bering s kaučukovým páskem
Hodinky Bering s plastovým páskem

Titanové hodinky Bering
Zlacené či zlaté hodinky Bering
Keramické hodinky Bering
Kovové (ocelové) hodinky Bering

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Značka hodinek BeringHodinky Bering dominují svojí ladností a čistými, moderněelegantními designy. Převládá zde bílá či černá lesklá keramika, která působí na zápěstí velmi elegantně, až chladivě příjemně. 
Dámské hodinky Bering jsou dominantou celé kolekce této severské značky. Společenské modely jsou mnohdy dokrášleny kamínky a spolu s keramickými doplňky tvoří kompaktní "ledový" šperk.
Pánské hodinky Bering jsou klasičtějších tvarů a barev, ale najdou se zde modely, které každopádně zaujmou svojí originalitou.
 Značka Bering je velmi mladá a přesto si velmi rychle získává oblibu v široké veřejnosti lidí mladého i středního věku. Založena roku 2008 v Dánsku vsází na čistotu hodinek, která se odráží od nádherné a mnohdy ještě nedotčené přírody Dánska. V hodinkách jsou používané jedny z nejosvědčenějších strojku na světovém trhu Myiota japan. Taktéž materiály jsou zde vybírány obzvláště pečlivě - nejčastěji zde máme kombinace nepoškrabatelné keramiky a ušlechtilé nerez oceli.
Nápad ztělesnit nádhernou čistou přírodu Arktidy do hodinek dostal dobrodruh Rene Kaerskov, když seskočil z helikoptéry do těchto nedotčených zimních krajů. Čistota a ladnost chladivé přírody jej natolik nadchla, že přemýšlel, jak nejlépe tento pocit přenést k lidem. Zvolil formu šperku a to šperku hodinkového - okouzlení Arktidy se snaží přenášet do malých rozměrů designových hodinek. Název Bering nesou hodinky po známém mořeplavci, který první proplul úžinou a prozkoumal Aljašku - Vitus Bering. 
 Všechny prvky hodinek korespondují s ledovým králostvím severské Arktidy - blýskavé zirkony jako kousky ledu, bílá keramika jako sníh a ladná tenkost hodinek jako plocha Arktidy. Beringy jsou společenské a nadčasově elegantní.

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.