Hodinky Baume & Mercier

 Hodinky Baume & Mercier započaly ukazovat čas již od roku 1830. Tato firma se tedy právem řadí mezi jedny z nejsatrších hodinářských značek světa.
 Pánské hodinky Baume & Mercier jsou prestiží na pánském zápěstí. Tradice spojená s prvotřídní kvalitou řadí tento pánský šperk na přední místa úrovně klenotů pro muže. A nejen klenotů jakožto ozdoby, ale i dobrou investicí.
 Dámské hodinky Baume & Mercier ukazují své majitelce nejen spolehlivě čas, ale nestandardním způsobem zkrášlí jí celou. Nejen úrovní značky, ale i propracovaným desgnem hodným úrovně této staré Švýcarské značky.
 Historie této Švýcarské značky se píše od roku 1830. Tehdy si bratři Luis-Victor a Célestin Baumovi otevřeli hodinářství ve městě Les Bois, vesnici ve švýcarském jurském pohoří. Roku 1921 si bratři Baumovi otevřeli pobočku v Londýně pod jménem Baume Brothers. Tím se značka rozšířila po celé Velké Británii. A právě v 19. století získává firma mezinárodní pověst a řadu ocenění mezi hodináři. A pak přichází rok 1918 a William Baume k sobě přibírá společníka Paula Merciera. Tímto vzniká v Ženevě značka známa dodnes s jménem Baume & Mercier. Firma se specializovala na nekonvenční modely hodinek převážně jiných tvarů než klasické kulaté. V roce 1919 dostala firma Ženevskou pečeť, nejvyšší ocenění času pro hodinářskou dokonalost. V roce 1988 se stala společnost členem skupiny Richemont, jedním z největších hodinářských společenství hodinářských firem na světe, kam patří například značky Cartier, IWC nebo Vacheron Consatntin.

Řadit podle: ceny Vzestupně Sestupně | názvu Vzestupně Sestupně
Potvrdit toto cenové rozpětí
Hodinky otevřít stiskem kolečka myši (filtr) nebo tlačítkem (e-shop)


Omlouváme se, ale zadaným parametrům nevyhovují žádné hodinky.



Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.