Hodinky Axcent of Scandinavia

Pánské hodinky Axcent of Scandinavia (81)
Dámské hodinky Axcent of Scandinavia (127)

Hodinky Axcent of Scandinavia skladem (10)
Hodinky Axcent of Scandinavia v akci (0)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Axcent of Scandinavia
Automatické hodinky Axcent of Scandinavia
Quartzové hodinky Axcent of Scandinavia
Hodinky Axcent of Scandinavia se stopkami

Hodinky Axcent of Scandinavia s kovovým páskem
Hodinky Axcent of Scandinavia s koženým páskem
Hodinky Axcent of Scandinavia s kaučukovým páskem
Hodinky Axcent of Scandinavia s plastovým páskem

Titanové hodinky Axcent of Scandinavia
Zlacené či zlaté hodinky Axcent of Scandinavia
Keramické hodinky Axcent of Scandinavia
Kovové (ocelové) hodinky Axcent of Scandinavia

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Hodinky Axcent of Scandinavia jsou na světovém trhu s hodinkami teprve krátký čas a své místo zaujaly opravdu stabilně.
  Dámské hodinky Axcent jsou vyráběny prakticky ve všech možných variantách barev a tvarů, jaké hodinářský průmysl dokáže nabídnout. Za příjemné ceny zde můžeme najít jemné odstíny modré a červené ladící s chladnou lesklou ocelí nebo elegantní černou nebo bílou v kombinaci s ocelí matovanou. Nenápadné malé hodinky čistě eleagntního stylu, avšak s patřičnou dávkou designérského umění pro líbivost a atraktivnost se zde střídají s vysloveně odvážnými modely plnými mladistvé nápaditosti. A právě v decentním stylu zde máme jemné barvy pásků, decentní odstíny zlacených hodinek či ocel v kombinaci lesku a matu.
 Pánské hodinky Axcent vynikají svojí velikostí. Axcent zde využívá svého umaní v pravý čas ukázat zákazníkům kolekce hodinek, které oslovují zákazníky znající momentální styl módy. Axcent mění tyto kolekce každý rok a část modelů přestává vyrábět a naopak část modelů doplňuje jako novinky. Přes to všechno zůstává Axcent cenově stále dostupný a proto si ho může dovolit skutečně každý, kdo opravdu některý z modelů chce. A právě muži, kteří jednají intuitivně a k tomu někdy impulsivně, mnohdy příliž dlouho neváhají a zalíbí-li se jim některý z nabízených modelů, kupují bez zdlouhavého přemýšlení. Cena jim to dovolí.Kreativnost modelů spojená s avangarditou barev a tvarů dokázala, že se hodinky této severské značky staly módním hitem. Stejně jako všichni výrobci módních hodinek, tak i Axcent mění své kolekce minimálně jednou ročně. Tato kreativnost prospívá k oblíbenosti a zároveň k prodejnosti této značky.


  Nejedná česká celebrita nosí na svém zápěstí právě tuto značku. Pro své odvázané designy jsou Axcent hodinky na zápěstí výrazné a zaujmou každý pohled. A jaká je vlastně historie této severské značky? Kolem roku 1996 vstupoval do světa trend avantgardních hodinek. Švédská firma Klockgrossisten poptává návrhy prvních designů u návrháře Daniela Jakobssona, jenž je vyhlášený specialista na moderní nábytek v zemi. A tak přichází první model hodinek Axcent - model nazvaný SPEEDSTER. A hodinky se stávají hitem. Hodinky s dvěma časy - čistě efektní záležitost, vlastnoruční podpis návrháře - který je dnes prakticky na všech víčkách hodinek, kvalitní pouzdro z nerez oceli a pravá kůže na řemínku. A tak modelů od tohoto návrháře přibývalo a značka se stává stále známější. Světově se dostává nejvíce do podvědomí poptávkou od světových tvůrců filmů CAT WOMEN s Halle Berry, X-MEN a X-MEN 2. Producentům se hodinky líbí a zdobí jimi herce v těchto filmech.  A Axcent je znám v cca. 50 zemích včetně České republiky, kde můžeme hodinky vídat na zápěstích celebrit jako např. Simony Krainové, Taťány Kuchařové, Ivany Christové, Jana Krause, Jana Čenského atd.
 Hodinky této skandinávské značky jsou osazeny strojky Myiota japan. Tyto strojky jsou vyzkoušené léty a své hodinky jimi osazují i jiné prestižní a oblíbené značky. Strojky jsou spolehlivé a přesné - jejich měsíční odchylka chodu je v praxi kolem 10 vteřin. Baterie v těchto strojcích je nejběžněji používaná, proto i výměna po cca. 2 letech je téměř ve všech lepších hodinářstvích bezproblémová. Další technologii pro zobrazování času použila značka Axcent Led.
 Pouzdra a kovové náramky jsou výhradně z ušlechtilé nerez oceli. Ocel je tvrdá a houževnatá, nemění svoji barvu po celou dobu nošení. Jak již bylo výše řečeno, nejčastěji v kombinacích lesku a matu. V některých případech je ocel povrchově upravována tvrdými úpravami v různých odstínech zlaté či v moderních barvách - černá, modrá atd. Je potřeba však mít na paměti, že jakákoliv povrchová úprava se za čaas sedře. Proto je nejlepší volit ocel ve své přírodní stříbrné barvě. A tato "stříbrná" barva je k tomu všemu stále moderní nejen pro svou barvu, ale i proto, že se opravdu hodí ke všemu.
 Hodinky Axcent používají nejčastěji kvalitní kožené pásky, kde je možné kvalitu ohodnotit již pouhým pohledem. Kvalitně prošité okraje, silná kvalitní kůže - to jsou přednosti pro dlouhou životnost každého koženého pásku. Pásek dodává hodinkám Axcent vždy patřičný ráz - ať je to ráz elegance nebo ráz modernosti.
 Axcenty jsou přesně styl hodinek, kde čas je druhotný. Moderní design a tvar spojený s moderními barvami dělají z hodinek módní dopněk. Čas je zde podtext hodinek, avšak bez něho by hodinky nebyly hodinkami. A tak praktičnost spojená s krásným designem zdobí nejen ženy, ale i muže.

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.