Hodinky Alfex

Pánské hodinky Alfex (4)
Dámské hodinky Alfex (33)

Hodinky Alfex skladem (13)
Hodinky Alfex v akci (0)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Alfex
Automatické hodinky Alfex
Quartzové hodinky Alfex
Hodinky Alfex se stopkami

Hodinky Alfex s kovovým páskem
Hodinky Alfex s koženým páskem
Hodinky Alfex s kaučukovým páskem
Hodinky Alfex s plastovým páskem

Titanové hodinky Alfex
Zlacené či zlaté hodinky Alfex
Keramické hodinky Alfex
Kovové (ocelové) hodinky Alfex

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Značka AlfexNejoriginálnější design roku - tak tento punc nosí švýcarská značka originálních moderních hodinek Alfex.
  Dámské hodinky Alfex mají originální krásné designy plné nových inovací a netradičních tvarů v podobě moderních excentrických uměleckých stylů. 
 Pánské hodinky Alfex jsou velmi atraktivních designů a i díky vysoké kvalitě švýcarských strojků Rondo, které všechny hodinky Alfex mají, se stávají vyhledávaným artiklem teenagerů i mužů. 

Dámské hodinky Alfex
 Hodinky Alfex nosí dva puncy - punc originality a punc kvality. Punc kvality tkví v již samotném swiss made - takto jsou označovány na číselníku hodinky, které jsou vyráběné z velké části ve Švýcarsku. V hodinkách jsou perfektní švýcarské strojky Rondo, které se vsazují např. do hodinek značky Wenger. Kvalita hodinek Alfex též spočívá v kvalitě pouzder a pásků - Alfex používá ušlechtilou nerez ocel. V případě zlacení zde máme silné kvalitní zlacení PVD, kterým hodinky Alfex opravdu nešetří.
 Druhý punc má na svědomí design  - jak už bylo výše zmíněno, Alfex je opravdu designama vyjímečný. Lehkost a promyšlenost modelů nenechává nikoho na pochybách, že designy navrhují opravdoví mistři. Designy modelů Alfex jsou mnohdy spojovány s designy luxusních náramků - a klenotů vůbec. Hodinky Alfex jsou na zápěstí opravdovým šperkem, šperkem, který hovoří za vaší osobnost, šperkem, který zvýrazňuje Vaší osobnost, šperkem, kterým říkáte okolí svůj názor.
 Hodinky Alfex o svém majiteli či majitelce mnoho napoví - např. spatříte-li na ženě zlacené hodinky, víme, že žena ráda nosí zlaté šperky a tudíž má ráda hezké věci. Barevné hodinky patří k extravagantním ženám. "Vysype-li" z rukávu elegantní ocelové hodinky muž, můžeme se domnívat, že tento muž má rád hezké, ale praktické věci. A takto můžeme pokračovat dál.

  Vážený zákazníku, pro Váš spokojený nákup zde máme ceny již o -10% nižší než jsou ceny pultové. Cena je  zde však na druhém místě - první místo zde obsazuje chtít opravdu ty hodinky, které Vás natolik zaujmou svým vzhledem, že o jiných již nebudete chtít uvažovat. Hodinky, o kterých budete ihned vědět, že patří k Vám a tudíž na Vaše zápěstí.  Ve Švýcarském městě Lugano s italsky mluvícím obyvatelstvem byla roku 1948 založena tato prestižní značka, která již nyní prodává hodinky ve více než 50 zemích světa..

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.